Męskie hormony a impotencja

Gospodarka hormonalna w naszym organizmie odgrywa bardzo ważną rolę. Zależnie od płci, stymuluję pracę wielu narządów oraz współgra w wielu procesach, które zachodzą w naszym wnętrzu. Nie można, więc zaprzeczyć, że wszelkie zaburzenia wydzielania hormonów wpływają na pracę całego organizmu. U mężczyzn również powoduje impotencję, gdzie główną rolę odgrywa testosteron – kamagra w zelu.

Jeśli u pana wystąpi obniżony poziom testosteronu, wtedy mamy jasność, że pojawiły się problemy z erekcją na tle hormonalnym. Na szczęście z pomocą idzie Levitra w żelu, która szybko i sprawnie poprawi ukrwienie oraz wzmocni wzwód. Jest to na tyle bezpieczny produkt, że można go śmiało stosować podczas każdego stosunku seksualnego.

Dodatkowo żel daje przyjemność również partnerce, gdzie substancje czynne również wpływają na unaczynienie pochwy – viagra 100mg. Wracając jednak do problemów z hormonami, powodem nieosiągania prawidłowego wzwodu może być również podwyższony poziom prolaktyny. Ten hormon kojarzy się raczej z kobietami, jednakże nie ma się, co łudzić – u płci męskiej również jest wydzielany.